SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gazeta Sport Ekspres Versioni Online, Abonim 6-mujor
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sport Eskpres është e përditëshmja e parë sportive e pavarur në Shqipëri! Në treg prej vitit 1995, Sport Ekspres ka mundur të krijojë një emër të respektuar në arenën sportive kombëtare, duke pasyqruar me vërtetësi dhe përpikmëri gjithçka rreth botës së sportit. Shumë shpejt, Sport Ekspres do të arrijë në numrin e 5000-të të botimit, çka tregon për jetëgjatësinë e saj në tregun e shtypit të shkruar. Abonim 6-mujor.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12675 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »