SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Black & Decker Trapan SDS Plus 710W
Çmimi :
€132.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Black & Decker Trapan SDS Plus 710W me pozicione godites dhe shpimi, max shpimit metal 13mm, beton 26mm dru 30mm.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12671 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »