SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bosch Sharre bango 1200W 4800RPM
Çmimi :
€464.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bosch Sharre bango 1200W 4800RPM, me shine dhe prerje kend, disk 90x2.5x30mm PCM 7 S.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12669 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »