SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë rroje Remington R91
Çmimi :
€31.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makine rroje Remington R91 E51 Dual Track Rotary Shaver Brisqe çeliku për një performancë të shkëlqyer prerje. 2 krëhërat përshtaten për konturet e fytyrës. E karikueshme, deri në 30 minuta përdorim. Pastohet shpejtë, mund të lahet dhe nuk irriton lëkurën.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12665 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »