SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë rroje Remington R6150
Çmimi :
€111.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makinë rroje Remington R6250 Dual Track Titanium RO Me teh çeliku, performancë e shkëlqyer prerjeje. 3 krëhërat përshtaten për konturet e fytyrës. Pastohet shpejtë, mund të lahet dhe nuk irriton lëkurën. E karikueshme deri ne 60 minuta përdorim në tension universal.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12655 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »