SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë rroje Remington F3790
Çmimi :
€38.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makinë rroje Remington F3790 E51 Dual Foil me teh çeliku. Ka preçizion dhe përdoret dhe për rregullimin e barsetave. Pastohet shpejtë dhe lehtë dhe nuk irriton lëkurën. Ka 2 koka lineare fleksibël. Punon vetëm me bateri.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12653 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »