SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Liner Effect
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Liner Effect. Një maskarë e gjeneratës së re që mundëson krijimin e një qerpiku të mahnitshëm. Maskara është me dy lloje furçash. Furcat e gjata përdorini për të shtrirë formulën e maskarës prej rrënjës në majë gjë që mundëson rritjen intenzive të qerpikëve, ndërsa hapi tjetër me brushat e shkurtra përdoret për të përforcuar qerpikët nga maja dhe për të krijuar një efekt peneli. Formula e maskarës është e pasuruar me kajall për intensifikim të rezultatit. Për një shikim të parezistueshem përdorni maskarën Bourjois liner effect që është edhe në variantin e qëndrueshëm ndaj ujit.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12649 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »