SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Volumizer
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Volumizer. Maskara e parë voluminoze që gradualisht rrit volumin e qerpikut 10 herë më shumë dhe e ndan atë në fije të dukshme pa e bërë shumë të stresuar qerpikun falë sistemit të ri të saj i krijuar për një rezultat të përsosur. Një dozë e përsosshmërisë do takojë qerpikun tuaj kur ai bie në kontakt në fillim me hapin e parë që e ndan qerpikun në fije dhe mundëson atë të arrijë një volum maksimal dhe hapi i dytë ku çdo fije e qerpikut lyhet lehtë për ende më shumë volum dhe shumë lehtësisht. Ngjyra: Noir.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12648 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »