SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Beauty Full Volume
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Beauty Full Volume. Maskara Beauty Full volume u jep qerpikëve volum deri në 10 herë më shumë. Përbërja e maskarës Beauty Full Volume është e bazuar në dyll natyror dhe e pasur me vitaminë B5 dhe derivate të vitaminës E, gjë që është shumë e përshtatshme për sy të ndjeshëm. Ngjyra: Black.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12644 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »