SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Volume Clubbing
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Volume Clubbing. Volum ekstrem gjatë gjithë natës! Furça dy anësore voluminoze është një produkt që të siguron një pamje të mrekullueshme. Nëse doni ti përfeksiononi sytë tuaj dhe ti bëni ata të qëndrueshëm gjatë gjithë natës me një volum ekstrem atë herë provoni maskarën Volume Clubbing. Mund ta gjeni në dy ngjyra që ju sigurojnë një lyerje perfekte e të qëndrueshme edhe ndaj loteve dhe djersës. Ngjyra: Absolue Black.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12640 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »