SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë rroje Remington MB450 E51 USB CHARGED
Çmimi :
€76.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makinë rroje Remington MB450 E51 USB CHARGED me teh çeliku. Ka preçizion dhe është me vetë mprehje. Pastohet shpejtë dhe lehtë dhe nuk irriton lëkurën. 9 gradime për prerje të flokut nga 1-11.5 mm. E karikueshme dhe me USB per kursim energjie.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12625 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »