SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhup MONCLER per Meshkuj
Çmimi :
€46.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Xhup i firmes shume te njohur MONCLER per meshkuj, ngjyre blu. Ka material shume te mire qe te mban super ngrohte dhe rezistent ndaj shiut. Xhupi i duhur per keto dite te ftohta per tu ndjere komod dhe per tu dukur bukur. Xhupi ka prerje sipas trupit.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12556 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »