SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Volume Glamour Max Definition
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Volume Glamour Max Definition. Maskara Volume Glamour MAX vë në pah qerpikët. Formula e saj me vitaminën B5 dhe dyll që mundëson një mbrojtje ndaj syve të ndjeshëm mundëson një përzierje perfekte me qerpikët tonë natyralë duke i bërë ata më voluminozë e më të dendur. Objektivi i saj është të vërë në dukje çdo qerpik dhe kjo arrihet me anë të 500 mini-brushave që përveç të tjerave e bën qerpikun ta ketë atë volum për 16 orë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12523 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »