SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Volume Glamour Ultra Black
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Volume Glamour Ultra Black. Maskarë ultra voluminoze. Maskara Volume Glamour Ulta Black dyfishon volumin dhe dyfishon shkëlqimin. Volum të menjëhershëm dhe vënie në pah të qerpikëve të gjatë e të kthyer që gjithmonë i lë njerëzit për të dëshiruar më shumë. E pasuruar me vitaminën B.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12510 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »