SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Powder Brush
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Powder Brush. Furça luksoze të buta për fytyrën dhe për faqet. Furçat për makiazh të BOURJOIS janë tepër të buta dhe me cilësi të lartë, gjë që mundëson një aplikim të lehtë dhe një rezultat profesional përfundimtar. Furça e shkurtër është e përsosur për përdorim në shtëpi ose në për udhëtime që nënkupton që ajo përshtatet shumë mirë në cantën e dorës. Por furça e gjatë është e përsosur për pudrat e thjeshta, ato për ndriçim si dhe ato të faqeve.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12507 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »