SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Little Round Pots
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33275
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Little Round Pots. Pudër faqesh. Celësi esencial për t’u dukur bukur! Përzierja e duhur me perla dhe pigmente i jep njëfuqi të re dhe më të butë faqeve tuaja. Kjo përzierje në lëkurën transformohet në një pudër me aplikim të lehtë dhe të pagabueshëm. Një aplikim me anë të furçës që ndodhet brënda paketimit bën që pudra të zbulojë aromën mbizotëruese të pudrës së aromatizuar me trëndafila.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12506 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »