SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kompjuterin dhe UPS`n urgjentisht
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
ID e produktit :
33297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Kompjuterin(kompjuteri eshte si ne foto i njejte) dhe UPS-n (shiko fotot)me nje cmim shum te volitshem. Kompjuteri eshte ne gjendje te mire dhe vjen me tastiere dhe me te gjithe kabllat e nevojshme, ndersa UPS-i(modeli ORITE) nuk eshte i perdorur fare dhe eshte ne gjendje shume te mire eshte i paketuar dhe i ka te gjitha pajisjet e nevojshme.

Karakteristikat e kompjuterit jane keto:

Firma: IBM LENOVO
Procesori CPU: Pentium 4 , 3.20GHZ
RAM: 1GB
Grafik Kartela: 128mb Family express Chipset
Hard Disk: 80 GB

PLUS!!! ka edhe te integruar nga fabrika edhe cd/dwd writer qe dmth mundesh me vendos programe, muzika, filma, lojra, ISO fajlla ne CD. !!


Cmimi total per upsn dhe kompjuterin eshte 50 euro!!!!
telefononi ne numrin e telefonit te shkuar
dhe ne adresen time.

Pres Bleres serioz

Adresa: edin.123456@hotmail.com
nr tel: 044793281
Informata rreth publikuesit
Edin
Prizren
044793281
Rr. Hafiz Ismail Haki Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »