SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Powder Flower Perfection
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Powder Flower Perfection. Flower Perfection është pudër pluhur e cila jep një ndjesi të butë si kadife dhe pa shkëlqim të tepruar lëkurës suaj. Formula e përbërë me sfera të vogla, mbulon vizualisht të metat dhe jep një ndjesi të butë fytyrës suaj. E lehtë për t’upërdorur.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12456 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »