SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Delice De Poudre
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Delice De Poudre. Pudër që jep nuanca rrezellitëse. Me aromë të lehtë cokollate dhe portokalli, kjo pudër cokollate e denjë është e mbushur me shkelqim të arte i jep lëkurës suaj një shkëlqim kafe të shëndetshem. Përdoreni atë gjatë gjithë vitit! Pëmban qumësht me çokollatë dhe çokollatë të zezë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12453 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »