SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois 1 2 3 Perfection Korrektor
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois 1 2 3 Perfection Korrektor. Stick korrektor që ndihmon në eliminimin e hijeve të zeza dhe njollave në fytyrë Kombinimi i pigmenteve: të verdhë, vjollcë dhe të gjelbërt mundeson që pamja juaj të duket shumë e freskët dhe e relaksuar.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12452 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »