SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bojë Italiane " Yuri "
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Boja Yuri është një produkt Italian, për lyerjen e sipërfaqeve të brëndëshme. Produkti ka për bazë pigmente të veçanta që falë patreshmërisë së ture në ujë ofrojnë të dhëna të në traspirim dhe te qëndrueshmërisë për një kohë të gjatë. Yuri është një bojë e bërë për të garantuar një mbulim të pëkryer të difekteve të mureve. Boja bënë një mbulim të mirë të sipëfaqes, është e lehtë për tu punuar dhe ka një hapje të shkelqyer. Boja është e çertifikuar nga Komuniteti Europian me çertifikatë, ISO 9001. Përdorimi: Boja Yuri përdoret për sipërfaqe murale të brëndëshme. Në fillim pastrohet sipërfaqja dhe më pas i jepet një dorë astar Vinil Fix. Kur sipërfaqet murale janë të reja, boja mundë të aplikohet direkt. Mbasi janë tharë sipërfaqet murale nga astari, aplikohet lyerja me bojën Yuri e cila mbulon gjurmët e bojës së mëparshme lehtësisht. Nuk mund të aplikohet lyerja në temperatura më të ulta se 5° C. Karakteristikat Teknike: Konfeksione 14 Lt. Ngjyra e Bardhë. Lyhen 10 mq/lt me një aplikim. Aplikimi me Furçe, dora e parë: Boja hollohet 35-40%. Aplikimi me Furçe, dora e dytë: Boja hollohet 20-35%. Aplikimi me Rulë: Boja hollohet 20-35%.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12431 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »