SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bojë Italiane "Nevet"
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Boja Nevet është një produkt Italian, për lyerjen e sipërfaqe të brëndëshme. Produkti ka për bazë komponentët tiksotropik dhe pigment të tretshëm në ujë. Nevet është një bojë bërë për të garantuar një asorbim të avujve dhe lejon një ajrim të mirë të mureve. Boja bën një mbulim të mirë të sipëfaqes, është e lehtë për tu punuar dhe ka një hapje të shkelqyer. Boja është e çertifikuar nga Komuniteti Europian me çertifikatë, ISO 9001. Përdorimi: Boja Nevet përdoret për sipërfaqe murale të brëndëshme. Në fillim pastrohet sipërfaqja dhe më pas i jepet një dorë astar Vinil Fix. Mbasi janë tharë sipërfaqet murale nga astari, aplikohet lyerja me bojën Nevet e cila mbulon gjurmët e bojës së mëparshme lehtësisht. Nuk mund të aplikohet lyerja në temperatura më të ulta se 5° C. Karakteristikat Teknike: Konfeksione 14 Lt. Ngjyra e Bardhë. Lyhen 8-10 mq/lt me një aplikim. Aplikimi me Furçe, dora e parë: Boja hollohet 35-40%. Aplikimi me Furçe, dora e dytë: Boja hollohet 20-35%. Aplikimi me Rulë: Boja hollohet 20-35%.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12430 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »