SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë rroje Remington BHT2000 E51
Çmimi :
€53.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makinë rroje Remington BHT2000 E51 TOTAL BODY GROOMER me teh çeliku. E sigurt për tu përdorur në të gjitha pjesët e trupit, produkti është shumë efikase. Teknologji e saj e qëndrueshme titani jep një rruajtje të qetë dhe nuk dëmton lëkurën. Ajo gjithashtu përfshin një rrotë e cila mund të rregullojë gjatësinë e kërkuar prerjes, së bashku me një kokë shtesë. Përdorin atë në dush ose në lëkurë të thatë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12397 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »