SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë rroje Remington HC5030 E51
Çmimi :
€31.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makinë rroje Remington HC5030 E51 CORDED 22 PIECES KIT me teh çeliku. Ka preçizion (0.5 mm) dhe është me vetë mprehje dhe vetëvajosje. Pastohet shpejtë dhe lehtë dhe nuk irriton lëkurën. Ka 9 krëhëra për kombinim nga 3-30 mm. Koka me levën për rregullim gjatësie arrin nga 0.5-2 mm. Krëhër stilimi, furçë pastrimi, furçë qafe, gërshërë.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12396 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »