SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë rroje Remington HC5150 E51
Çmimi :
€41.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makinë rroje Remington HC5150 E51 me teh çeliku. Ka preçizion dhe është me vetë mprehje. Pastohet shpejtë dhe lehtë dhe nuk irriton lëkurën. Për prerje të flokut deri në 42 mm.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12395 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »