SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Osmin Pasta
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasta dermo protetiva për fëmijët e sapo lindur. Osmin Pasta është e pasur me 10% Oksid Zinku Osmin Pasta përdoret te fëmijët e vegjël kur kanë skuqje dhe iritim në pjesët intime. Përdorimi i saj bëhet sa herë ndërojmë pelenat dhe pasi bëhet larja vendosim kremin protetiv. Kremi është idealë dhe për njerzit në moshë, kur kanë probleme me skuqje dhe iritime në vënde intime.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12378 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »