SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mellis Beta
Çmimi :
€11.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mellis Beta është një shampo ideale kundër rënies së flokut. Ushqyese, rigjenerues dhe riforcues për rrënjën e flokut. Shampo është me përmbajtje mjalti, beta complex 3, beta sitosterole, vaj rosmarine, Serenoa, Serrulata, Cucurbita, Pepo, Nigella Sativa, Sesamum Indicum.dhe një sërë elementësh të tjerë. Përdorimi i shampos. Pasi kemi lagur flokët me ujë të ngrohtë, vendosim një sasi shampoje. Bëjmë larjen dhe e lëmë të çplodhet flokun për 5-10min. Pastaj bëhet shplarja dhe përsëritet dhe një herë. Në javën e parë lahet tre herë, në të dytën dy herë dhe në të tretën një herë derisa sa floku të stabilizohet.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12377 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »