SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vicolora, bojë dekorative
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vicolora është një produktë Italian me cilësi të lartë dhe i çertifikuar nga Komuniteti Europian me certifikatën ISO 9001. Vicolora është një bojë dekorative, e cila jep elegancë elementëve dekorativ që vendosen në muret e objekteve. Boja është me bazë uji dhe e konfeksionuar në kova 05-lit. Boja Vicolora është e thjeshtë në përdorim. Lyerja e bazës së elementit dekorativ bëhet me furçë dhe penel, sipas dëshirës.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12348 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »