SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë rroje Remington HC350C E51
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makinë rroje Remington HC350C E51 me teh çeliku. Ka preçizion për prerjet pas veshëve. Pastohet shpejtë dhe lehtë dhe nuk irriton lëkurën. Për prerje të flokut nga 5-25 mm.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12345 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »