SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cartagus, bojë dekorative
Çmimi :
€36.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cartagus është një produkt Italian me cilësi të lart dhe i çertifikuar nga Komuniteti Europian me certifikatën ISO 9001. Cartogus është një bojë dekorative, e cila jep efektin e letrës murale dhe përdoret në mënyra të ndryshme. Boja është me bazë uji dhe e konfeksionuar në kova 2.5-lit. Boja Cartagus është e thjeshtë në përdorim. Lyerja e bazës murale bëhet me furçe dhe efekti i gërvishjes i jepet me krëhër plastik.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12344 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »