SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë rroje Remington PG 180 E51
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makinë rroje Remington PG 180 E51 Grooming Kit me teh çeliku. Ka preçizion në prerje, përdoret me bateri (2 bateri AA). Pastohet shpejtë dhe lehtë dhe nuk irriton lëkurën. 1 krëhër për prerje të flokut nga 0.5-5 mm. 3 koka shtojce, për hundë, vesh dhe vijëzime.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12341 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »