SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë rroje Remington NE3150 E51
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makinë rroje Remington NE3150 E51 LINEAR NE CLIPPER Ka preçizion në prerje, përdoret me bateri (1 bateri AA). Përdoret për hundë, vesh dhe vijëzime. Pastohet shpejtë dhe lehtë dhe nuk irriton lëkurën.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12338 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »