SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makinë rroje Remington PG6030
Çmimi :
€42.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makinë rroje Remington PG6030 E51 Grooming Kit, mbulonë të gjitha nevojat tuaja. Ka teknologji brisk-titan me vetëmprehje. 2 kombinime për gjatësi të ndryshme të flokut. Mund të përdoret për veshët dhe hundën. Vetkarikimi arrin deri në 40 minuta.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12319 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »