SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Conclear Healthy Mix
Çmimi :
€6.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Conclear Healthy Mix. Korrektori Healthy Mix, mbulon rrathët e errët të syve me anë të furcës, me dy efekte kryesorë plotësuese për arritjen e një toni të përsosur dhe një efekt zbutës të menjëhershëm. Vetëm me një aplikim të korrektorit ai mbulon rrathët e errët dhe papërsosmëritë, për shkak të cilësisë së shkrirjes së shpejtë me lëkurën. I pasuruar me pigmente të lehta i iluminon hijet rreth syve.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12308 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »