SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bourjois Healthy Mix Serum
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
33418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bourjois Healthy Mix Serum. Mban për 16 orë fytyrën e ndricuar dhe të rigjeneruar. Serumi është i pasur me vitamina frutash të zgjedhura, dhe i jep fytyrës tuaj freskin e menjëhershme, që do të duket shumë natyrale. Përdorimi i serumit bën që lëkura juaj të jetë m e bukur. E testuar dermatologjikisht, 69% lëkura e fytyrës më e ndricuar pas 4 javë aplikimi.

Për më shumë:
www.grepi.al/produkti/12307 
Informata rreth publikuesit
Grepi Outlet
Tiranë
35567404010
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »