SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dyer automatike-Made in Germany
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
ID e produktit :
33443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA - MADE IN GERMANY
BLEJE DEREN ORIGJINALE - KURSE PARAT !
10 - VITE GARANCION - PRODUKT GJERMAN!

GLOBBUS - prej Vitit 2000 , perfaqesues i autorizuar per shitjen - montimin dhe servisimin e
dyerve per garazha te prodhuesit Gjerman NORMSTAHL .

DYERT ORIGJINALE MUND T'I GJENI VETEM TEK NE ! KUJDES !!?

KUJDES NGA DYER - IMITIME - FALSE !!?

KUJDES,SEPSE TE TJERET N'A KOPJOJN....!!

VIZITONI SALLONET TONA TE SHITJES NE:

- PRISHTINE ,Kodra e trimave Tel. 044-888 475 , 044- 113 718
Shiqo video : vimeo.com/75084724 
- GJILAN , Tel. 044- 147 284 , 049-147 284
- PRIZREN , Tel. 044- 255 079 ,0290-227 204
Informata rreth publikuesit
NTP GLOBBUS
Prishtinë
044 888 475
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »