SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BLIC - LED - RING - CANON - NIKON - SIGMA - YONGNUO!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
33453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


- CANON SPEEDLITE 270EX II = 165 EURO
- CANON SPEEDLITE 320EX II = 220 EURO
- CANON SPEEDLITE 430EX II = 280 EURO
- CANON SPEEDLITE 600EX - RT = 470 EURO

- NIKON SPEEDLIGHT SB400 = 130 EURO
- NIKON SPEEDLIGHT SB700 = 280 EURO
- NIKON SPEEDLIGHT SB910 = 390 EURO

- SIGMA EF-610DG ST CANON = 150 EURO
- SIGMA EM140DG MACRO RING FLASH FOR NIKON = 400 EURO

- SONY HVL-F60M = 450 EURO
- SONY HVL-F 20 M = 165 EURO
- SONY HVL-F 43 M = 365 EURO

- YONGNUO SPEEDLIGHT YN460 FOR CANON = 115 EURO
- YONGNUO YN468-II E-TTL FOR CANON = 120 EURO
- YONGNUO YN560 II FOR CANON = 95 EURO
- YONGNUO YN565EX E-TTL FOR CANON = 190 EURO

- YONGNUO YN467 II E-TTL FOR NIKON = 115 EURO
- YONGNUO YN468 II I-TL FOR NIKON = 120 EURO
- YONGNUO YN565EX E-TTL FOR NIKON = 190 EURO

- YONGNUO YN135 LED 960LM = 140 EURO
- YONGNUO YN-160 = 150 EURO
- MEIKE FC-100 LED MACRO RING FLASH FOR NIKON = 150 EURO
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »