SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SOFTBOX PER STUDIO PROFESIONALE | PROFOTO RFI | NEW!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
33454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


- SOFTBOX PROFOTO RFi 60x90cm
- CMIMI PER COPE = 360 EURO
- PERFSHIHEN
- MBAJTESET
- DIFUZORET
- QANTA..
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »