SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CANON 700D + 18-55 IS STM | 18MEGA PIXEL | SKA MA LIRE!!
Çmimi :
€480.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
33455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 

FOKUSIM ME PREKJE (TOUCH SCREEN FOKUS)
STM* AUTO FOKUSIM PA ZHURME GJATE XHIRIMIT
18.0MP APS-C CMOS SENZOR
DIGIC 5 Image Processor
3.0 inch (1040k) Vari-Angle Touch Screen LCD
ISO 100-12800, DERI NE 25600
Full HD Movie Mode with Movie Servo AF
5.0 FPS (FOTO PER SEKOND)
9 PIKA FOKUSIMI AF
Multi Shot Noise Reduction
Seven Creative Filters that can be displayed in real time


#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera dolly steadycam quadcopter video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »