SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PAJISJE PROFESIONALE ** Profoto D1 Air 3 Head Studio Kit **
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
ID e produktit :
33457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


Cka perfshihet:
2 x D1 Air 500W/s Monolight
D1 Air 250W/s Monolight
Air Remote Transceiver
505-702 Softbox with Removable Recessed Front - 2x3' (61x91cm)
RFi 1.3 x 2' Softbox
2 x SpeedRing for Profoto
10° Honeycomb Grid for D1
3 x Power Cable
3 x Compact Light Stand for D1
D1 Trolley Bag

www.youtube.com/watch?v=gSemPErWQd4 


PER ME SHUME >>>> www.bhphotovideo.com/c/product/856515-REG/Profoto_901086_D1_3_Light_Studio.html 
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »