SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VIDEO TRIPOD ** LIBEC ALLEX S ** MODEL 2015
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
33458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 - MODEL I RI -
- ALLEX S TRIPOD
- KEMBE TE GOMES & THUMBA PER QENDRIM ME STABIL
- LARTESIA MAX 163.83cm
- NIVELIZUES ME DRITE
- ALLEX H - KOKE TEPER STABILE
- NGARKESA 4.5kg
- KEND 360 SHKALLE
- +90°/-80° Tilt
- QANTE ME RRYP KRAHU
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »