SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SONY ECM-VG1 | MIKROFON PROFESIONAL PER SONY KAMERE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '16
ID e produktit :
33460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


Mono Electret Condenser
Uni-Directional Supercardioid [e pranon zerin nga te gjitha anet]
Frekuenca: 40Hz to 20kHz
Dynamic Range (Typical) 107dB
Signal-to-Noise Ratio 76dB or more (IEC179 A-weighted, 1 kHz, 1Pa)
Maximum Input Sound Level 125dB SPL
Output Connectors 3-pin XLR
Low Frequency Roll-Off Yes, Low-Cut Filter
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »