SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR DEUTZ FAHR Agrotrot 6180 TTV
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
33511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DEUTZ TCD 6_1 L06 4V Tier 3B (Tier 4ï). Kapaciteti 6057cm ³. SCR Sistem (Reduktimi selektiv katalitik dhe AdBlue. Shpejtësi mesatare e rrotullimit 2100 rpm. Në B100. Fuqia maksimale në (ECE R 120): 165 HP/121 kW. Fuqia max në (ECE R 120): 167 CV/123 kW. Fuqia me shpejtësi nominale në ngritje (ECE R 120): 174 HP/128 kW. Fuqia max në ngritje (ECE R 120): 176 CV/129 kW. Kontrolli I ndërrimit të shpejtësisë Powercom S Armrest: Powershifts, Shpejtësia e motorit, Kujtesa e shpejtësisë së motorit motor, 4 ventila ndihmëse. Valvula ndihmëse. 4WD dhe bllokohet diferenciali. Ngrehëset e pasme. Funksioni automatik për: 4WD, Diff.-Lock, PTO, butonat e jashtme për hidraulikën e pasme, PTO dhe një valvul aux.
Marrshi I shpejtësisë I përshtatshëm dhe rregullues, proporcional me teknologji moderne për rehati maksimale të punës. Funksioni automatik I marrshit të shpejtësisë me Speedmatching.
Drejtues Hydrostatic me pompë të pavarur. Rregullimi I pjertësisë I kolonës së timonit – e rregullueshme. Manovela ELEKTRONIKE. ComforTip: Menaxhimi mbi sipërfaqen e tokës dhe me sistemin e vazhdueshëm të makinës.
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »