SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR DEUTZ FAHR Agrotron 7250 ttv
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
33512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DEUTZ TCD 6_1 L06 4V Tier 3B (Tier 4ï). Kapaciteit 6057 cm ³. SCR Sistemi (Reduktimi selektiv katalitik dhe AdBlue. Shpejtësi nominale 2.100 rpm në B100. Shpejtësia në (ECE R 120): 236 HP/174 kW. Fuqia max (ECE R 120): 238 HP/175 kW. Fuqia e homologuar në (2000/25 CE): 258 HP/190 kW. Fuqia e arritjes max(ECE R120): 263 HP/194 kW. PTO I pasem: 1000/540ECO/1000ECO gpm. Funksioni automatik për: 4WD, Diff.-Lock, PTO, butonat e jashtme për hidraulikën e pasme, PTO dhe një AUX valvul. Drejtues Hydrostatic me pompë të pavarur. Shtize e timonit e rregullueshme. Ngritje e pasme hidraulike Elektronike. Ekran dixhital. Comfortip: Makinë me Sistem të vazhdueshëm.
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »