SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR SAME Argon 80
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
33513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motor 4 cilindra Turbo Intercooler EURO III me kapacitet 4000 cc. Fuqia max (2000/25/CE) 75 HP/55 kW. Ftohja likuide . Ftohësi I motorit. Filtri I ajrit të thatë me fishek të sigurisë. Shpejtësi të sinkronizuara. Kapaciteti I rezervarit : 70 litra. Blokimi I diferencialit të pare dhe të pasëm. PTO Kardani I pasëm I pavarur. Rregullimi mekanik I hidraulikës së pasme. Drejtues Hydrostatic me pompë të pavarura. Këndi Drejtues: 55 °. Leva e kontrollit në dorë të djathtë të shoferit.
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »