SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR SAME Dorado 80
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
33514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motor 3 cilindër Turbo Intercooler EURO III me kapacitet 3000 cc. Max. Fuqia (2000/25/CE) 82 HP/60 kW Ftohje e motorit me lëng – me vaj. Filtir i ajrit I thatë i mbuluar. Kapaciteti I rezervarit: 90 l. Ingranazhi hidrostatil në grupe. Kontrollet electrohidraulike për: llamellë kardani, bllokada e përparme dhe e pasme, ngemje me katër rrota.
Drejtues Hydrostatic me pompë të pavarur dhe shtiza e rregullueshme e timonit drejtues. Kënd Drejtues: 55 °. SISTEMI PLOTESISHT Hydrostatic I frenave në të gjitha 4 rrota me discqet e lyera në vaj. Ingranazhi I hidraulikës së pasme.
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »