SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR SAME Frutteto 90 CL.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
33516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motori 4 cilindra Turbo Intercooler EURO III me kapacitet 4000 cc. Fuqia Max.në (2000/25/CE): 85 HP/63 kW. Ftohja e motorit Liquide me vaj.Filtri I ajrit I thatë me fishek të sigurisë dhe shtypës pluhur. Kapacitetii rezervarit: 50 lt. Ingranazh I sinkronizuar. Kardan I pavarur. Bllokada e diferencialit të përparëm dhe të pasëm. Reduktuesi I dhëmbzorit epicikloid. Drejtues Hydrostatic me pompë të pavarur me shtizë të rregullueshme të timonit. Kënd Drejtues: 60 °. Sistemi mekanik I hidraulikës së pasme, lidhja në tre pika me teleskopin stabilizues. Leva e psme e ingranazhit. Mbështetja e përparme për detyra të rënda.
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »