SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRAKTOR SAME Virtus 110 infinity
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '16
ID e produktit :
33517
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motori DEUTZ TCD 3 6 L04 Tier 3B (Tier 4ï). 4 cilindra Turbo Intercooler. Injeksioni normal. Kapaciteti 3620 cm ³. Fuqia me shpejtësi nominale (ECE R 120): 113 HP/83 kW.
Fuqia max (ECE R 120): 118 HP/87 kW. Ftohaj e motorit Likuide me vaj. Transmisioni I freskët I naftës në motor. Ndërprerja e motorit me qelës. Friksioni Multidisk Electrohidraulik i lyer në vaj.ectrohydraulically operuar vaj-i zhytur multi-disk tufë PTO. Blokada Electrohidraulike e diferencialit e pasme dhe e përparme. Kapacitetit ngrehës I hidraulikut : 4650 kg. në levat e pasme.
Informata rreth publikuesit
HAXHIJAHA
Rahovec
044604843
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »