SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KONFERENCAT
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '14
ID e produktit :
33538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Falë eksperiencës 10 vjeçare dhe personelit të trajnuar, “Hotel Prishtina” garanton suksesin e çdo takimi biznesi ose social, duke filluar nga mëngjese pune, trajnime, takime të rezervuara, kokteje deri në konferenca të mëdha shtypi.

Duke kënaqë çdo kërkesë që klientët tanë mund të kenë duke u përkujdesur deri në detajet më të vogla, ne mundohemi të organizojmë në mënyrën më perfekte një konferencë të suksesshme për ju dhe bashkëpunëtorët tuaj.

| Shërbime të përfshira në çmim:
* Projektori digjital
* Tabela për shkrim
* Mikrofoni
| Shërbime me pagesë:
* Përkthim simultant
* Fotokopje
* Printer
* Skaner
Informata rreth publikuesit
Hotel Prishtina
Prishtinë
038611611
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »