SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Eva Professional - Evajazz Ecolack Suave - 400 ml
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
33598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ballina » Kujdesi për flokët » Llaka / Shkumë për flokë » Eva Professional - Evajazz Ecolack Suave - 400 ml

Me agjentët hidratues dhe nxitës, ushqen flokët, duke u dhënë shkëlqim dhe butësi. Agjentët transparentë vendosin t?i përmbajnë flokët, duke formuar një anti-lagështi të padukshme, që e bën stilimin të zgjasë më gjatë. Mban flokët në vend, pa i bërë ata të duken të grumbulluar dhe të yndyrshëm.

Çmimi: 7.00€

Për më shumë:
unibeauty.biz/index.php?route=product/product&path=64_151&product_id=483 
Informata rreth publikuesit
Uni Beauty
Prishtinë
045303080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »